Cirkus Andres - Circus


Sponzoring


Obdobně jako například zoologické zahrady, i náš cirkus nabízí možným zájemcům virtuální adopci cirkusových zvířat, která je určena jak pro jednotlivce tak pro firmy. Vedle takto sponzorovaného zvířete bude uvedeno jméno, či logo vaší firmy. K adopci jsou určena všechna zvířata v cirkusovém zoo. Možné zájemce o přispívání na chov a krmení zvířat, proto odkazujeme do sekce zvěřinec. Pro více info neváhejte a kontaktujte nás.

V případě, že byste chtěli třeba jen přispět libovolnou částkou na krmení našich zvířat, můžete tento příspěvek zaslat na účet
1489563013/0800 vedený u České spořitelny. Za jakýkoliv příspěvek předem děkujeme.

Po domluvě také nabízíme různé plochy k reklamnímu pronájmu. Jedná se o prostory vně i uvnitř cirkusového stanu, na stožárech cirkusu, na plotech ohraničujících prostor užívaný cirkusem, na maringotkách a automobilech, na reklamních poutačích a slevových kuponech či vstupenkách. Spektrum nabízených možností je široké. Výhodou této reklamy je především její mobilita - logo Vaší firmy cestuje spolu s naším cirkusem nejen po České Republice ale také v zahraničí.
Všechna práva vyhrazena © CIRKUS ANDRES

Stránky tohoto cirkusu vytvořila a spravuje
firma
PSYCHOTRONIQUE ERBEN COMPANY.